PMK

TrollNews | fb.me/PrecoMediaKlamu

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
pmk
z FB Tomas Bella / Dennik N
 
salamoon
salamoon | 9.5.2022 23:20

takto nejak vyzera "loutka" ked sa nepouziva...


| 10.5.2022 09:19

Ty vole... to ako z absurdneho psycho filmu - to kebyze takyto zaber je v nejakej distopickej politickej drame ako pribeh sluzobnicky, tak si poviem kery kkt vymyslel prezidenta deduska na vozicku... a v cechach realita... oni tusim maju zalubu v spiacich starych panoch na meetingoch... tusim aj knieza schwarzenberg rad takto podriemkaval na rokovaniach...ono cechov to asi vystihuje... radi drichmu v praci.


aaa
aaa | 10.5.2022 21:51

Mne je ho ľúto. Starý pán s ťažkou diabetickou neuropatiou (preto vozíček), popri ktorej má ešte množstvo rizikových faktorov, zakladajúcich na ďalšie zdravotné problémy (výživa>obezita+rakovina, alkohol>obezita+cirhóza, fajčenie>rakovina). A ešte ho takto vystavujú na verejnosti prakticky na hanbu. Jeden z problémov je nevedieť si povedať, kedy dosť (jeho zdravotný stav nevznikol zo dňa na deň), hoci pre mňa osobne nič z toho nie je dôvod na posmech.

Mimochdom, na schrupnutí nie je nič zlého, stane sa aj väčším frajerom. Skôr mi je smutno z jeho ďalších problémov (pečeň, nohy), ktoré sa, z dôvodu jeho funkcie, nevyhnutne budú prepierať na verejnosti.


salamoon
salamoon | 10.5.2022 23:27

za vsetko si moze sam...aj za to, ze este neodstupil.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader