PMK

TrollNews | fb.me/TrollNewsSK

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
pmk
ačohentizmus
 
JojkoMojkoObezjanko
JojkoMojkoObezjanko | 22.11.2022 07:37

A co na to Jan Tleskač?


Marcus Phoenix
Marcus Phoenix | 22.11.2022 07:42

"Ačohentizmus" neexistuje, je to len rýchlokvasený spôsob, ako blbečkovia hodlajú obhajovať svoj momentálny názor. Teraz sú v Katare MS vo futbale. Všetci sú pohoršení, že tam zomrelo vraj až 6500 robotníkov z Bangladéša, Pakistanu, Srí Lanky, Indie atď. Vyzýva sa na bojkot kvôli nedodržiavaniu ľudských práv, kvôli mizerným pracovným podmienkam... Avšak tých istých ľudí, ktorých trápia robotníci zo štadiónov, tých istých už netrápi ďalšia sorta Bagladéšskych detí, ktoré im šijú dresy za 21 pencí a tie sa následne predávajú za 160 libier. V celej juhovýchodnej Ázii si spravili korporácie otrockú pracovnú silu. Poukážeš na to a odpoveď - ačohentizmus! No hovno, je to relevantný fakt, ktorý len podčiarkuje pokrytectvo všetkých pseudobojovníkov za spravodlivosť a robí z nich tých "I support current thing" biorobotov.


moses
moses | 22.11.2022 08:27

Esteze si tu Ty aby si vsetko obratil na spravnu mieru 😉 Ty si tiez taky uzasny, iniciativny bojovnik naopak proti vsetkym. I'm against current thing. Biomasa


ygnac
ygnac | 22.11.2022 08:44

Ked uz ta trapia bangladezske deti, ty si im uz poslal nejaku pomoc? Kolko penazi si im dal?


JojkoMojkoObezjanko
JojkoMojkoObezjanko | 22.11.2022 09:06

No do piči. Akosi angličania stratili odvahu na dúhovú pásku počas zápasu na MS, zato iránski futbalisti jasne ukázali čo si myslia o situácii u nich doma. Iránska tv to samozrejme neodvysielala.

Proste niekto tu v tomto vlákne sa strelil do vlastnej nohy.. cmuk Marcus na tvoju úžasnú analytickú sondu!


JojkoMojkoObezjanko
JojkoMojkoObezjanko | 22.11.2022 09:15

...a plačeš tu, môj krásny Marcus, že si nikto nevšíma, že ako decká (nie len) v Bangladéši makajú za neľudských podmienok.

Všíma, ale ľudia ako ty na to jebú, tak láskavo drž piču a nejeb tu tie nezmyselné hovná!


Marcus Phoenix
Marcus Phoenix | 22.11.2022 09:32

Hohó, ja mám ťažko v piči koľko robošov zomrie v Katare, koľko detí zastrelia na amerických školách či koľko ľudí je hladných v Sudáne. Nemám ružové okuliare, viem že svet nie je perfektný a beriem to ako fakt. Proste sa to deje, lebo svet je taký a každý pozerá hlavne na seba. Čo mi vadí je pokrytectvo pičusov ako vy, ktorí si vyberú jednu momentálne populárnu vec a strašne bojujú spoza klávesnice a poukazujú na to, ale tá istá vec o meter vedľa ich netrápi, lebo to asi nie je in a to sa odbije "nepriestrelným" - aha, ačohentizmus!


JojkoMojkoObezjanko
JojkoMojkoObezjanko | 22.11.2022 09:43

Cmuk na tvoju análnu sondu. Nerozumieš faktom, nechápeš súvislosti. Presne ako všetci postihnutí putinitídou. Na detskú prácu upozorňujú rôzne organizácie a všetky svetové médiá dlhé roky, priam desaťročia. Na vykorisťovanie robotníkov v rôznych končinách sveta tiež. Ty ale neváhaš mlieť hovná o tom, že (ťa citujem) "svet je taký".

Proste si kokot. A za každých okolností sa prijebeš za hrdinu, ktorý ide krutú opozíciu. Tu keby denník sme išiel katoliban homofóbne články, ako prvý máš dúhové dresy a kričíš o právach pre LGBTI. Naser si! Howgh!


ygnac
ygnac | 22.11.2022 09:57

Ked ta netrapia mrtvi robosi a mrtve deti, co ta trapi niekto za klavesnicou. Pal do pice. Pupok sveta.


vlado
vlado | 22.11.2022 13:00

no tak tie deti, ktoré šijú dresy, to nerobia z nudy, ale zarábaju pre rodinu, aby mali z čoho žiť. určite im môžme zakazať detsku pracu, ale korunky stále treba a skúste si tipnúť, čo by potom tie deti robili.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader